חיפוש ספקי שירות באתר מפיק:

הוועידה ה- 5 לעסקים עם סין והמזרח

ועידת עסקים עם סין חוזרת בפעם החמישית! הוועידה תארח מעל 500 מנהלים ומקבלי החלטות אשר מגיעים להתעדכן במגמות חדשות ורגולציה בהשקעות סין בארץ, התרחבות וכניסה לזירת העסקים בסין, יצוא, יבוא ויצור בסין, ועוד.

הוועידה תספק הזדמנות למצוא שותפים עסקיים פוטנציאליים ותכלול מתחם נטוורקינג, בו ייקחו חלק חברות גלובליות, נציגים מהחברות הסיניות, משלחות מסין, נציגי הממשל הסיני ונציגים בכירים בכלכלה הישראלית.

הוועידה השנה תתקיים בסימן יוזמת One Belt, One Road או בשמה המוכר יותר "דרך המשי החדשה", המבטאת שינוי מגמה היסטורי בראיית סין את תפקידה הבינלאומי. במסגרת היוזמה, מתוכננים פרויקטים הנדסיים על תוואי דרך המשי היבשתית ('החגורה האחת') ודרך המשי הימית ('הדרך האחת'); ומטרותיה המרכזיות הינן חיזוק קשרי הסחר של סין עם מדינות שנמצאות על תוואי דרך המשי, ביניהן גם מדינת ישראל.

הפוטנציאל הטמון בישראל הוא בהפיכתה לגשר יבשתי המחבר את נתיבי הסחר של סין, מהמזרח הרחוק דרך אפריקה עד למזרח התיכון ואירופה.

על ישראל להבין הזדמנות זו, ולמנף את אחד מן המהלכים המדיניים והכלכליים הגדולים ביותר שידע העולם בעת האחרונה.
ואכן, ישנה התפתחות חיובית ומואצת לה אנו עדים בשנה האחרונה: יותר ביקורים, יותר השקעות סיניות, וקשרי הממשל הולכים ומתחזקים –
אז איך מתרגמים את כל זה לצמיחה עסקית בפועל?

מקום הארוע דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב
תאריך 09/26/2017
שם המארגן מידע כנסים
טלפון *6862
דוא'ל nechamah@meda-group.co.il