חיפוש ספקי שירות באתר מפיק:

חג המחזמר הראשון יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' / 31.10.2013 / 11:49
היכל התרבות בבת ים ילבש בחג החנוכה הקרוב את חליפת הריקודים שלו לכבוד חג המחזמר העברי המקורי הראשון בישראל. במסגרת האירוע, שיתקיים בין התאריכים 1-4 בחודש דצמבר הקרוב, יתמודדו ארבעה מחזות זמר על המקום הראשון בתחרות ראשונה מסוגה.
 
האירוע ייתקיים ביוזמתו של הבמאי אורי פסטר, שהביא לישראל לפני כ- 25 שנים את המחזמר 'פיטר פן'. פסטר, המכהן כמנהלו האמנותי של חג המחזמר בבת ים, חבר לצורך הפקת האירוע לעיריית בת ים.
 
בתחרות יתמודדו ארבעה מחזות זמר, אשר במרכזם עלילות המתרחשות בהווי הישראלי המוכר לנו. את המחזות ילוו ביצועים קונצרטיים של סימפונט רעננה, ובמוזיקה מקורית שנכתבה במיוחד עבור המחזות. 
 
המחזות שיועלו במסגרת האירוע הם: 'כלה על הנייר'- מאת נאוה סמל, בליווי מוזיקה מאת דניאל סלומון ובבימויו של צדי צרפתי; 'בדידותו של אדם'- מאת מאור כהן שגם כתב את המוזיקה בשיתוף עם עדי דרוקר, ובבימויו של איקה זהר; 'בילי שוורץ'- מאת אוהד חיטמן שגם כתב את המוזיקה, בבימוי דניאל אפרת; 'זרעים רעים'- מאת גל אפק, בליווי מוזיקה מאת אפי שושני ובבימויו של רן שחף.
 
בין חברי ועדת נשיאות הכבוד של האירוע, שיבחרו במנצח בתחרות- יהורם גאון, אפרים סידון, רבקה רז, אורי וידסלבסקי וחני נחמיאס.
 
לפרטים נוספים