חיפוש ספקי שירות באתר מפיק:

צאו מהסרט – נכנסים לסרט! אירוע עסקי טעים ומתוסרט היטב

מאת: מערכת מפיק / 06.09.2017 / 11:08

צאו מהסרט – נכנסים לסרט! אירוע עסקי טעים ומתוסרט היטב!

 
כל אירוע עסקי מאופיין בשיא, כאשר השיא בלא מעט אירועים הוא האוכל המוגש בו. אז מצד אחד ישנו אירוע שבו האוכל מגיע בשלב מסוים, אך גם ישנו האירוע שהאוכל בו הוא האירוע בעצמו. מסעדת "הטרקלין" התל אביבית מזמינה אתכם לחגוג את האירוע העסקי שלכם עם ארוחה אקסלוסיבית, שהוכתרה ולא במקרה כאחת מ-100 הארוחות המיוחדות ביותר בכל העולם! חוגגים בקרוב אירוע גיבוש, ערב צוותי או אירוע מצטיינים? מחכה לכם מסע מרתק של שלוש שעות המשלב בתוכו הומור, קולנוע וקולינאריה גבוהה.
 
 
מסע מרתק ויוצא דופן לכם ולצוות העובדים שלכם
מסעדת "הטרקלין" בתל אביב המגישה את הארוחה הייחודית "ארוחה מהסרטים", עלתה על הצורך של המון בעלי עסקים: לחגוג אירוע עסקי המשלב גם אטרקציה וגם ארוחה טובה. אם עד היום היה עליכם לנדוד בין לוקיישן אחד לאחר על מנת לשלב בין פעילות ובין ארוחה מסכמת, כעת אתם יכולים ליהנות תחת קורת גג אחת מערב נפלא של אוכל טוב, יין משובח וקטעים נבחרים מהקלאסיקות העל זמניות של הקולנוע.
 
 
מה מחכה לכם ב"ארוחה מהסרטים"?
למה לחכות שהסרט יגמר על מנת ליהנות מארוחה טובה אם אפשר ליהנות משניהם יחד? הקונספט הייחודי מועבר על ידי מנחה מיומן, כריזמטי ומקצועי המעביר בחינניות והמון הומור את הערב. המסע הקולינארי עובר בין כמה ארצות שונות דרך צפייה בקטעים קצרים מסרטים נבחרים. לאחר כל קטע שיוקרן על גבי מסך ענק, תוגש מנה בעלת זיקה לקטע שזה עתה כולם צפו בו. הארוחה בכללותה מורכבת מ-11 מנות שונות ומיין בוטיק ללא הגבלה, כאשר ברקע מתנגנים שירים נבחרים ואהובים מהסרטים הגדולים! תוכלו לחשוב על קונספט ייחודי יותר להרים בו לחיים עם העובדים שלכם?
 
 
קצת על מסעדת "הטרקלין"
המסעדה שנמצאת במרכז תל אביב, מזמנת לכם אווירה ייחודית המשלבת בתוכה מודרנה וטעם נוסטלגי. מתחם המסעדה מחולק לחלל פנימי וחיצוני, המתאים לחגיגת אירועים שונים בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. המסעדה, שנמצאת כעת במבנה בו פעל המלון הראשון בתל אביב, מזמינה אתכם ואת צוות העובדים היקר שלכם לחגיגה סולידית עם "ארוחה מהסרטים", בחדר פרטי המוקצה רק לכם.