חיפוש ספקי שירות באתר מפיק:

חדשים בנבחרת 12.9.17

מאת: מערכת מפיק / 12.09.2017 / 13:29

חדשים בנבחרת 12.9

השבוע בנבחרת מפיקLa Mano  ברעננה, מתחם Tailor Made ברח' אלנבי ומתחם הלייזרים בסינמה סיטי גלילות

La Mano 

יש דברים שאפשר להעביר במילים ויש דברים שפשוט צריכים לחוות אותם כדי להבין. בלב השרון בעיר רעננה, במקום גיאוגרפי מנצח ממוקם לו La Mano. עם תפריט עשיר של אלכוהול איכותי, חוויה קולינארית משובחת וצוות מקצועי הזמין לשירותכם, לטובת רקיחת אירוע מושלם. ניתן לקיים המקום מגוון אירועים עסקיים או פרטיים.

להזמנות: 073-7594972

 

Tailor Made 

בתוך הקצב המהיר של העיר תל אביב, ברחוב אלנבי הסואן, דרך מסדרון צר ממדים, נפרס בעדינות מרבד ירוק מול העיניים. ברוכים הבאים לחצר מסעדת - בר טיילור מייד, לחוויה המשלבת בתוכה אלמנטים ישנים עם מודרניות ועדכניות, שלווה וקצב מהיר, בר המגיש משקאות איכותיים באווירה של מסעדה, ומנות קטנות לצד מנות עיקריות ומשביעות יותר, המתחם שלנו מחולק למספר חללים שונים כאשר כל אחד מהם הינו חלל בפני עצמו. כל אירוע נתפר במידותיו בהתאמה מלאה אליכם.

להזמנות: 073-7589451

 

לייזר סיטי – סינמה סיטי גלילות  

"לייזר סיטי" – המקום בו כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשחק! המשתתפים במשחקים מקבלים רובה לייזר ואפוד התואם את צבע הקבוצה. מכאן והלאה? נכנסים למסע מרתק הכולל הליכה בתוך מבוכים מפותלים וחשוכים. מתחם לייזר סיטי בסינמה סיטי גלילות, מזמין אתכם לאתר משחקים הכולל אזור קבלה, חדרי אירועים פרטים ושטח משחק המשתרע על 2 מפלסים, עם גוון חבילות לאירועים ימי כיף וגיבוש, אירועי השקה ועוד.

 

להזמנות: 073-7822563