חיפוש ספקי שירות באתר מפיק:

אירועי השבוע 17/11/2018 - 11/11/2018

מאת: מערכת מפיק / 11.11.2018 / 12:16

   האירועים החמים של השבוע:

 

Experience IT – Meraki

Cisco Meraki הוא פתרון IT מנוהל ענן המאפשר לך להפעיל את התשתית הארגונית בקלות ובפשטות. Meraki כוללת מוצרים אלחוטיים, מתגים חדשניים, מצלמות אבטחה חכמות ופתרונות UTM הכוללים AMP. הצטרפו אלינו ליום הכשרה מקצועית, בו נחווה ונלמד את כל יתרונותיו. הרשם עכשיו כדי להבטיח מקום youre! נקודת גישה לנקודת גישה של Cisco Meraki תועבר לכל משתתף בסוף יום האימון, כך שתוכל להמשיך לחקור את יכולותיה של Meraki. 

 

מקום האירוע: מקום האירוע: משרדי Cisco, רחוב המלאכה 32, נתניה

 

תאריך תחילה: 11/10/2018.

 

שם המארגן: Cisco.

 

קישור לאתר הכנס: bit.ly/2PiMkyE 

 

 

 

מנהלי פרוייקטים

הכנס הוא האירוע המקצועי והחברתי הגדול ביותר בענף הבנייה, וזהו הכנס ה – 9 במספר. בכנס צפויים להשתתף למעלה מ- 1,200 אנשי מקצוע: מנהלי פרויקטים, מהנדסים, אדריכלים, קבלנים, מתכננים, ועוד. בכנס צפויים להתארח בכירים במשק ממנהל התכנון, אנשי משרד האוצר, אנשי ועדות המחוזיות, מהנדסי הערים ומקבלי החלטות בדרג המדיני, כמו גם בעלי חברות הנדסה מובילות, חברות ניהול פרויקטים, חברות נדל"ן ועוד. הכנס יאפשר כניסה לעולמות תוכן אשר נמצאים בקדמת העשייה, בחיבור לענף הבנייה בישראל אשר מתאים עצמו כל העת לתנאי השוק ולחידושים הטכנולוגיים בתחום, במטרה להוביל שיפור מתמיד בתחום ניהול הפרויקטים. מהנדסים רבים רואים בכנס זה הזדמנות חד פעמית להתעדכן בחדשנות, בעולם הטכנולוגיה ולהביא חידושים והתייעלות למשרדיהם. לצד הכנס תתקיים תערוכה מסחרית גדולה של החברות המובילות בתחום.

 

מקום: גני התערוכה תל אביב.

 

תאריך: 12/11/2018.

 

שעת התחלה: 09:00, שעת סיום: 18:00.

 

שם המארגן: איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות בשיתוף חברת ההפקות ווינדמן בע"מ.

 

טלפון: 03-6384444

   

קישור לאתר הכנס: https://www.baitvenoy.co.il/https://projectmanager-eng.com/

 

 

 

JUNIPER 2018

בכנס השנה נציג את החידושים והחדשות תוך התמקדות באתגר שיותר ויותר ארגונים עומדים בפניו: שילוב של עננים פרטיים וציבוריים באופן המתאים לצרכים הטכונלוגיים של כול אחד ובה בעת מאפשר גמישות תפעולית, ללא נעילה טכנולוגית (LockIn) ותוך שמירה על עלויות צפויות וברות שליטה. נדבר על כיצד מייצרים פשטות הנדסית בעידן של צמיחה טכנולוגית מואצת, על הדרכים והשלבים שעל ארגונים לאמץ בעת מעבר ל-MultiCloud, פתרונות Automation, Analytics & Orchestration וניהול בעידן ריבוי עננים והתממשקות בין תשתיות ה-DC לעננים ציבוריים ופרטיים, פתרונות סייבר בעידן אוטומציה ו-MutliCloud , הגנת DDOS והתמודדות עם איומי אבט"מ בזמן אמת, הרשת כ-Accelerator ומכפיל כוח לאפליקציה, נושאי SD-LAN ו-SD-WAN – מיכון תהליכים ברשתות LAN ו-WAN. בנוסף נערוך לאחר ארוחת הצהריים שני מסלולים טכנולוגיים ממוקדים – מסלול אחד בנושא Data Center והמסלול השני בנושא Service Providers ממוקד לספקי שירותים שותפיה העסקיים של ג'וניפר – יציגו בכנס הדגמות חיות של מגוון הפתרונות והכלים בהם יעסוק הכנס וביניהם: הדגמה של ה-Virtual MX, נתב וירטאולי לסביבות ענן היכול להעביר עד 40 גיגה מעל גבי כוח מחשוב שרתים ללא צורך בחומרה ייעודית. הדגמה של החידושים ב- Security Director. הדגמה של קווי המוצרים החדשים וביניהם פיירוולים מבוססי חומרה בשכבה 7. ועוד הרבה דברים ופיתוחים חדשים ומעניינים.

 

מקום: LAGO, רחוב המאה ועשרים 6, ראשון לציון.

 

תאריך: 14/11/2018.

 

שעת התחלה: 18:00, שעת סיום: 15:00.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים, JUNIPER.

 

טלפון: 03-7330777

  

קישור לאתר הכנס: https://juniper-cloud-transformation.events.co.il/home