חיפוש ספקי שירות באתר מפיק:

אירועי השבוע 24/11/2018 - 18/11/2018

מאת: מערכת מפיק / 18.11.2018 / 12:54

האירועים החמים של השבוע:

 

Experience IT – Meraki

Cisco Meraki הוא פתרון IT מנוהל ענן המאפשר לך להפעיל את התשתית הארגונית בקלות ובפשטות. Meraki כוללת מוצרים אלחוטיים, מתגים חדשניים, מצלמות אבטחה חכמות ופתרונות UTM הכוללים AMP. הצטרפו אלינו ליום הכשרה מקצועית, בו נחווה ונלמד את כל יתרונותיו. הרשם עכשיו כדי להבטיח מקום youre! נקודת גישה לנקודת גישה של Cisco Meraki תועבר לכל משתתף בסוף יום האימון, כך שתוכל להמשיך לחקור את יכולותיה של Meraki. 

 

מקום האירוע: מקום האירוע: משרדי Cisco, רחוב המלאכה 32, נתניה

 

תאריך תחילה: 11/10/2018.

 

שם המארגן: Cisco.

 

קישור לאתר הכנס: bit.ly/2PiMkyE 

 

 

 

ICP in the DevOps World

Tangram, בשיתוף עם Matrix DevOps ו- IBM, מזמינים אתכם ללמוד מהמומחים שלנו על מיכלים ומיקרו-שרתים. תזרים מלא של יישום תהליך ALM & DevOps תוך שימוש בכלים אטלסיאניים & Git-Flow יוצג, עם כלים כגון Jenkins ו- ICP, והלקוחות יספרו לנו על ייעול מערכות בארגון שלהם באמצעות ICP. 

 

מקום: Mixer, שדרות רוקח 101, ביתן 2 גני התערוכה, תל אביב יפו 

 

תאריך: 19/11/2018.

 

שעת התחלה: 09:00, שעת סיום: 12:00.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים, מטריקס, טנגרם ו - IBM.

 

טלפון: 03-7330777

   

קישור לאתר הכנס: https://icp-in-the-devops-world.events.co.il/home

 

 

 

Ericsson Innovation Day 2018

במשך 20 השנים האחרונות, מאז 1998, אריקסון תומכת בלקוחותיה בישראל, תוך בנייה והפיכה של הרשתות שלהם ומציגה טכנולוגיות דיגיטליות מובילות. ב -21 בנובמבר, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ביום החידוש של אריקסון 2018 כדי לדון בפוטנציאל של 5G, IoT ו- Cloud כדי להגביר את החדשנות והדיגיטציה של ענפי התעשייה בישראל. לקוחות, רגולטורים, מדיה ומערכות אקולוגיות בתעשייה יגיעו יחד כדי לדון כיצד טכנולוגיות הליבה ישנו את חוויית המשתמש והתהליכים בתעשייה בישראל. בנוסף, תוכלו לשמוע על סיפורי הצלחה מלקוחותינו המובילים בעולם; מנהלים בכירים ידברו על חלק מתיקי השימוש העיקריים ומודלים עסקיים שיהיו רלוונטיים בישראל בעתיד הקרוב. בין האורחים הנכבדים שלנו: מר ארון בנסאל, ראש אזור שוק אירופה ואמריקה הלטינית, הוא חבר בצוות המנהלים של אריקסון. הוא ישתף אסטרטגיית אריקסון ותפיסת הלקוחות הגלובלית בשנים הקרובות מבחינת פיתוח הטכנולוגיה ומסעות הלקוחות. מר אטיליו סומה, סגן נשיא חדשנות - טלקום איטליה, יחלוק את החדשנות של קבוצת טלקום באיטליה עם 5G ואת הצורך להשפיע על המערכת האקולוגית ועל הרגולטור. מר בנואה הנסן, CTO Wind Tre איטליה יחלקו את אסטרטגיית החידוש WIND וטרנספורמציה של ענן שהחברה לוקחת כדי להכין את עצמה להצעות השירותים החדשים ולהקדמה של 5G. יוסי כהן, EVP & GM אריקסון צפון אמריקה, יחלקו את הפיתוח של 5G בשוק האמריקאי. מחקר שנערך לאחרונה הראה כי השקעות דיגיטליות בתעשייה יפיקו הכנסות של 619 מיליארד דולר עבור מפעילי הטלקום עד שנת 2026. התעשיות שישקיעו יותר בדיגיטליזציה מונעת 5G הן ייצור, אנרגיה ושירותים, בטיחות הציבור, בריאות ותחבורה ציבורית. ישראל אינה יוצאת דופן וצפויה כי 5G יספקו יתרונות שאין להם אח ורע לחברה ולעסקים. בואו לפגוש את האורחים המבצעים המרכזיים שלנו, את המומחים שלנו, לבדוק את ההדגמות שלנו ביום החדשנות של אריקסון 2018.

בין הנואמים: Adam Lloyd Head of Marketing & Communication Ericsson, Ronit Rubin General Manager, EMEA AllCloud , Tomas Sandin Head of Mobile Access Strategy and Portfolio Swisscom-Ericsson Joint Mobile Group, Nati Cohen Director General, Ministry of Communications, Arun Bansal Head of market area Europe and Latin America Ericsson ועוד.

 

מקום: LAGO, רחוב המאה ועשרים 6, ראשון לציון.

 

תאריך: 21/11/2018.

 

שעת התחלה: 08:30, שעת סיום: 15:00.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים, Ericsson.

 

טלפון: 03-7330777

  

קישור לאתר הכנס:  https://ericsson-innovation-day.events.co.il/home